Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Розпорядження № 180 від 11.04.2019
"Про видачу ліцензії
ХАРКІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-III СТУПЕНІВ №36
ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ
РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ".

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Профілактика жорстокого поводження з дітьми

Організація роботи з викривачами у закладі освіти

Канали повідомлення для викривачів

Внутрішні

Регулярні

• цілодобова анонімна телефонна лінія ХМР (057) 725 80 05
  • Електронна адреса уповноваженої особи з питань запобігання та протидії  корупції Управління освіти anticorosvitakyiv@city.kharkov.ua
  • телефона лінія Управління освіти (057) 725 24 84
  • Форма зворотнього зв’язку Управління освіти http://kievskiy-ruo.edu.kh.ua/forma_zvorotnjogo_zvyazku/

Зарахування учнів до закладу освіти

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до Навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до Навчального закладу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів

Умови доступності закладу освіти до навчання осіб з особливими потребами

На виконання вимог Законів України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про освіту" від 05.09.2017 року №2145-VІІІ набрав чинності з 28.09.2017 року (ст.19, 20). Умови доступності закладу освіти до навчання осіб з особливими потребами

Забезпечено оптимальну доступність будівлі школи для осіб з особливими потребами. На вході у освітній заклад закріплена кнопка виклику чергового персоналу, сигнал від якої надходить на пульт охорони. Місце де розміщена кнопка виклику, проглядається охороною школи за допомогою камер спостереження. У разі необхідності охорона освітнього закладу допоможе особі з особливими потребами увійти у освітній заклад. До плану розвитку школи включено в майбутньому обладнувати будівлю відповідно до вимог доступності.

Адміністрація та педагогічний колектив висловлює подяку усім тим,
хто небайдуже ставиться до розвитку та поповнення матеріально-технічної бази закладу!
Ми щиро вдячні за те, що Ви є справжніми партнерами в навчанні та вихованні наших дітей!

Придбання матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів

За І квартал 2024 року надходжень матеріальних цінностей за бюджетні кошти не було

Придбання матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів за 4 квартал 2023 p.

Придбання матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів за 3 квартал 2023 p.

Придбання матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів за І-ІІ квартали 2023 p.

Придбання матеріальних цінностей за рахунок бюджетних коштів за 2022 p.

Кошторис на 2024 рік

Кошторис на 2023 рік

Кошторис від 04.01.2023
Кошторис від 10.01.2023

Державна статистична звітність

Звіт про находження та використання коштів загального фонду
2024

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 1 квартал 2024 року

Звіт про находження та використання коштів загального фонду

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 2023 рік

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 9 місяців 2023 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 1 півріччя 2023 р.
(1 2 3 4 5 6

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 1 квартал 2023 р.
(123456

Благодiйна допомога