років

Кількість зарахованих до 1-го класу учнів      23
Кількість вільних місць                                     25

Шановні батьки!

На наступний 2024/2025 навчальний рік здійснюється набір до 1-х, 10-х класів:
1-й клас: класів - 2, Кількість місць - 48;
10-й клас: класів - 2, Кількість місць - 60.

Шановні батьки!
З 8 квітня 2024 року школи міста Харкова запрошують батьків подати заяву для зарахування дітей до 1-х класів харківських шкіл.
Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з особливостями вступу до 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік.

Запрошуємо до шкільної родини майбутніх першокласників!

Територія обслуговування

Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти району затверджено наказом голови Адміністрації Київського району від 19.09.2023 № 29

Кількість вільних місць

Мережа класiв

ПРО КОНКУРСНЕ ПРИЙМАННЯ
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
"ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 36 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Для того, щоб зареєструватися до 1-х класів, пропонуємо вам здійснити наступні кроки:

• пройти на портал "Електронна реєстрація в заклади середньої освіти" за посиланням https://school.isuo.org/ / Або прийти до школи за адресою: вул. Алчевських, 55.
  • вибрати наш заклад - ХЛ 36 - при реєстрації анкети для вступу до школи. Або прийти до школи за адресою: вул. Алчевських, 55 та отримати допомогу в реєстрації й усю інформацію про заклад і вступ до 1 класу, яка вас цікавить. Або отримати відповіді на актуальні запитання, написавши на шкільну пошту: h_sc36@ukr.net, зазначивши у листі свій контактний телефон і ПІБ.
  • заповнити анкету при реєстрації на порталі й отримати від нас відповідь на запит. Або зареєструватися до 1 класу безпосередньо в закладі за адресою: вул. Алчевських, 55.
  • заповнити електронну заяву за посиланням та надіслати її або фотокопію паперової заяви на нашу електронну пошту h_sc36@ukr.net або в месенджерах Телеграм, Вайбер чи Вацап за номером 099 9537473

Ласкаво просимо до 1-х класів!

Шановнi батьки, з усiх питань щодо зарахування дитини до першого класу Ви можете звернутися безпосередньо до директора школи
Ричкової Лариси Володимирiвни
за т. (057) 725-19-19, 725-18-34

Присутнiсть дитини пiд час подання заяви про зарахування не є обов’язковою.

Звертаємо увагу на те, що пiдтвердження заяви документами в закладах освiти м. Харкова можливe лише у безпечний перiод та за попередньою домовленiстю з керiвництвом закладiв загальної середньої освiти.

Як вiдбувається зарахування учнiв упродовж навчального року?

З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вiльнi мiсця вiдбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Для прийому дiтей до першого класу батьки або особи, якi їх замiнюють, надають такi документи:

• Заяву батькiв про зарахування до 1-го класу (з собою мати оригiнал документа, що засвiдчує особу) (завантажити Заяву батькiв про зарахування);
  • Копiю свiдоцтва про народження дитини (оригiнал свiдоцтва про народження дитини мати з собою);
  • Медичнi довiдки: форма – 086-1/0 – довiдка про результати обов’язкового медичного профiлактичного огляду (листок здоров’я), форма – 063/0 (за наявністю) – карта профiлактичних щеплень (або довiдка ЛКК , якщо немає щеплень);
  • Копiю документа, що пiдтверджує мiсце проживання (реєстрацiї) дитини (за наявністю).

Вас вiтає
Харкiвської мiської ради