Загальноосвiтня школа № 36 м. Харкова
 


Україна
понад усе !

100
років

1923-2023

 

Прийом до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо вас до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 36 Харківської міської ради Харківської області! Радо вітатимемо вас у нашому закладі - школі зі сторічною історією успіху наших учнів і випускників!

Відповідно до п. 2.3 Наказу № 230 від 28.12.2022
ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКOЇ РАДИ
03 квітня 2023 року
визначено датою початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року

Для того, щоб зареєструватися до 1-х класів, пропонуємо вам здійснити наступні кроки:
1) пройти на портал "Електронна реєстрація в заклади середньої освіти" за посиланням https://school.isuo.org/ / Або прийти до школи за адресою: вул. Алчевських, 55.
2) вибрати наш заклад - ХЗОШ 36 - при реєстрації анкети для вступу до школи. Або прийти до школи за адресою: вул. Алчевських, 55 та отримати допомогу в реєстрації й усю інформацію про заклад і вступ до 1 класу, яка вас цікавить. Або отримати відповіді на актуальні запитання, написавши на шкільну пошту: h_sc36@ukr.net, зазначивши у листі свій контактний телефон і ПІБ.
3) заповнити анкету при реєстрації на порталі й отримати від нас відповідь на запит. Або зареєструватися до 1 класу безпосередньо в закладі за адресою: вул. Алчевських, 55.

Ласкаво просимо до 1-х класів!

Зарахування дiтей до першого класу здiйснюється вiдповiдно до Порядку зарахування, вiдрахування та переведення учнiв до державних та комунальних закладiв освiти для здобуття повної загальної середньої освiти, затвердженого наказом Мiнiстерства освiти i науки України вiд 16.04.2018 № 367 , зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 05 травня 2018 р. за №564/32016, наказу Мiнiстерства освiти i науки України вiд 28.03.2022 № 274 «Про деякi питання органiзацiї здобуття загальної середньої освiти та освiтнього процесу в умовах воєнного стану в Українi».

Територія обслуговування

Територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти району затверджено наказом голови Адміністрації Київського району від 14.09.2022 № 21

Вас вiтає
Харкiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв № 36
Харкiвської мiської ради Харкiвської областi

Вiртуальна екскурсiя до закладу

Шановнi батьки, з усiх питань щодо зарахування дитини до першого класу Ви можете звернутися безпосередньо до директора школи
Ричкової Лариси Володимирiвни
за т. (057) 725-19-19, 725-18-34

Бойовi дiї на околицях мiста та ракетно-бомбовi удари з боку росiйських вiйськ по мiсту не дають можливостi здiйснити заходи щодо формування перспективної мережi та забезпечити повноцiнний i якiсний процес зарахування учнiв до закладiв загальної середньої освiти мiста Харкова на 2023/2024 навчальний рiк.

Звертаємо увагу на те, що пiдтвердження заяви документами в закладах освiти м. Харкова стане можливим лише у безпечний перiод та за попередньою домовленiстю з керiвництвом закладiв загальної середньої освiти.

Чи необхiдна присутнiсть дитини при подачi документiв до 1 класу?

Присутнiсть дитини пiд час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.

Як вiдбувається зарахування учнiв упродовж навчального року?

З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вiльнi мiсця вiдбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Для прийому дiтей до першого класу батьки або особи, якi їх замiнюють, надають такi документи:

  1. Заяву батькiв про зарахування до 1-го класу (з собою мати оригiнал документа, що засвiдчує особу);
  2. Копiю свiдоцтва про народження дитини (оригiнал свiдоцтва про народження дитини мати з собою);
  3. Медичнi довiдки: форма – 086-1/0 – довiдка про результати обов’язкового медичного профiлактичного огляду (листок здоров’я), форма – 063/0 – карта профiлактичних щеплень (або довiдка ЛКК , якщо немає щеплень);
  4. Копiю документа, що пiдтверджує мiсце проживання (реєстрацiї) дитини.

З питань зарахування дiтей до 1-х класiв звертатися до адмiнiстрацiї освiтнього закладу, у разi не вирiшення питання до методиста
методичного центру Упpавлiння освiти адмiнiстрацiї
Київського району Харкiвської мiської ради
Москалець Любовi Григорiвни за телефоном 725-24-86

Кількість вільних місць

Мережа класiв

 

 

 

 

 

© 2019-2023 Харкiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв № 36

В дизайнi цiєї сторiнки використани мотиви Петрикiвського декоративно-орнаментального малярства