Шкільний офіцер поліції

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою "Шкільний офіцер поліції".

Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено Буренко Ольга Василівна, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, капітан поліції та Ченський Дмитро Геннадійович, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції.

Відділ звязків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції: patrolvzgkh@gmail.com

02.02.2024 Відбулася цікава зустріч учнів 1-М класу з офіцером поліціїї

21.09.2023 в межах програми «Шкільний офіцер поліції» відбулася зустріч учнів 3-M класу з офіцерами патрульної поліції.
Офіцер поліції Дмитро Геннадійович Ченський нагадав дітям правила безпечної поведінки під час навчання та повітряних тривог.
Багато питань виникло у школярів з теми безпеки дорожнього руху. Особливий інтерес учасників зустрічей викликало обговорення дій при виявленні вибухово-небезпечних предметів.
Під час бесіди діти розповіли про небезпечні ситуації, з якими вони стикались продовж останнього року. Дмитро Геннадійович надав рекомендації щодо поведінки в таких випадках.
Заняття проходили у дружній атмосфері.

14.09.2023 Відбулося профілактичне заняття зі здобувачами освіти 6-8-х класів у межах програми "Шкільний поліцейський". На зустрічі з офіцером патрульної поліції учні мали змогу згадати про правила поведінки під час повітряної тривоги, мінної безпеки, правил дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів. Учні мали змогу задавати запитання офіцеру поліції. Компетентні роз'яснення питань безпечної життєдіяльності - важливий етап таких занять із учнями.

07.04.2023 Зустріч учнів 7-а класу із шкільним поліцейським

17.11.2021 Зустріч з капітаном сектору ювенальної превенції Донець В.П. в рамках предметного тижня історії