Інноваційно-проєктна діяльність

24.04.2024 У рамках STEM-тижня, до Дня Землі, учні 3-М класу створили модель Землі та визначилися, коли планета сміється, а коли плаче

23.04.2024 STEM освіта. 4-М клас ХЛ 36. День другий. Шлях до успіху.

22.04.2024 Початок тиждня STEM освіти в 4-М класі ХЛ 36.
День перший: Що таке STEM освіта?

STEM-тижня в початковій школі
«Ми у STEM»
з 22 квітня по 26 квітня 2024

06.02.2024 Міжнародна організація Handicap international HI humanite & inclusion
провела для педагогічного колективу ліцею інформування-тренінг про ризики,
пов'язані з вибухонебезпечними предметами та збройним конфліктом, як підготуватися та убезпечити себе

Шановні учні та батьки !

Центр громадського здоров’я України за підтримки World Health Organization Ukraine ініціював проведення проєкту "5 кроків до здорового харчування". В його межах фахівцями відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб Державної установи "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" проведено серію вебінарів.

Скористайтесь нагодою та перегляньте цікавий і корисний матеріал
1. https://drive.google.com/file/d/1X5zQ3oVSWCIHU-5n6tNPuinGmekT264F/view
2. https://drive.google.com/file/d/1tsKStrew2Lod-g7NQEaPmroVKNQALrB7/view
3. https://drive.google.com/file/d/1sWjSPPtlX5CAR6NJvr32l-NZRBikfhia/view

З повагою, комунальний заклад "Харківський ліцей №36 Харківської міської ради"

Учні 9-11 класів ХЛ 36 взяли участь у проєкті "5 кроків до здорового харчування", під керівництвом Державної установи "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"

21.12.2023 відбувся семінар завідувачів ДНЗ Київського району на базі ХЛ N36 з питань організації роботи класу безпеки

19.12.2023 для керівників закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності спільно з фахівцями відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському району був проведений семінар на тему Класу безпеки, який нещодавно був відкритий в укритті комунального закладу “Харківський ліцей № 36 Харківської міської ради”. Директор ліцею № 36 поділилась з колегами досвідом роботи колективу закладу щодо створення Класу безпеки.

11.12.2023 року відбулося відкриття кабінету безпеки ХЛ N36 за участі голови адміністрації Київської району міста Харкова Казанжиєвої Н.В.

27.10.2023 відбулась педагогічна рада з теми: "Участь педагогічного колективу ХЛ № 36 у Всеукраїнському інноваційному проєкті "Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час"

Всеукраїнський інноваційний проєкт

Виступ Турчиної І.О.

Виступ на педраді Набоки Т.І.

Виступ на педраді Алєксєєнко О.О.

Виступ на педраді Рибянцевої Н.І.

Виступ на педраді Толоконнікової М.В.

Проєкт рішення педради від 27.10.2023

Hаказ Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2023 року № 552 "Про затвердження Положення про порядок здійснення інноваційної діяльності у сфері освіти".

ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ІННОВАЦІЙНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЄКТУ ЗА ТЕМОЮ «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ БЕЗПЕЧНОЇ ШКОЛИ У ВОЄННИЙ/ПОВОЄННИЙ ЧАС»