Євроклуб

Співпраця шкільного євроклубу «Всесвіт» з навчальними закладами міста-побратима
(Польща. Варшава)

План роботи Євростудії

План роботи Євроклубу «Євросвіт» ХЛ № 36 на 2023-2024 н.р.

Нормативнi документи

• Конституцiя України (витяг) Прийнята на V сесiї ВР України 28.06.96 р.
  • Про загальну середню освiту. Закон України вiд 13.05.99 р. № 651-ХIV (витяг)
  • Про Нацiональну доктрину розвитку освiти. Указ Президента України вiд 17.04.02 р. № 347/2002
  • Концепцiя загальної середньої освiти (12-рiчна школа). Постанова Колегiї МОН України та Президiєю АПН України N 12/5-2 вiд 22.11.2001.
  • Про затвердження Державного стандарту базової i повної загальної середньої освiти. Постанова КМУ вiд 14.01.2004 р. № 24.
  • Державний стандарт базової i повної середньої освiти (витяг). Характеристика освiтньої галузi "Суспiльствознавство"
  • Про затвердження Типових навчальних планiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв 12-рiчної школи. Наказ МОНУ вiд 23.02.04 р. № 132
  • Типовi навчальнi плани загальноосвiтнiх навчальних закладiв 12-рiчної школи.
  • Про затвердження концепцiї профiльного навчання в старшiй школi. Рiшення колегiї МОНУ вiд 25.09.03 р. № 10/13.
  • Концепцiя профiльного навчання в старшiй школi (витяг)
  • Про затвердження Типових навчальних планiв для органiзацiї профiльного навчання у загальноосвiтнiх навчальних закладах. Наказ МОНУ вiд 20 травня 2003 р. № 306.
  • Типовi навчальнi плани для органiзацiї профiльного навчання у загальноосвiтнiх навчальних закладах
  • Концепцiя iсторичної освiти середньої загальноосвiтньої 12-рiчної школи (проект)
  • Концепцiя правової освiти середньої загальноосвiтньої 12-рiчної школи (проект)
  • Про затвердження Положення про державну пiдсумкову атестацiю учнiв (вихованцiв) у системi загальної середньої освiти. Наказ МОНУ вiд 14.12.00 р. № 588.
  • Положення про державну пiдсумкову атестацiю учнiв (вихованцiв) у системi загальної середньої освiти (витяг).
  • Про затвердження Положення про навчальнi кабiнети загальноосвiтнiх навчальних закладiв. Наказ МОНУ вiд 20.07.04 р. № 601
  • Положення про навчальнi кабiнети загальноосвiтнiх навчальних закладiв (витяг).
  • Типове Положення про атестацiю педагогiчних працiвникiв України. Наказ МОНУ вiд 20 серпня 1993 р. № 310.
  • Про затвердження Положення про експериментальний загальноосвiтнiй навчальний заклад. Наказ МОНУ вiд 20.02.02 р. № 114
  • Положення про експериментальний загальноосвiтнiй навчальний заклад (витяг).
  • Про порядок проведення навчальних екскурсiй та навчальної практики учнiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв. Лист МОНУ вiд 7.03.01 р. № 1/9.
  • Про затвердження умов прийому до вищих навчальних закладiв України. Наказ МОНУ вiд 1.02.06 р. № 71.
  • Перелiк програм, основної та додаткової навчальної лiтератури для використання в загальноосвiтнiх навчальних закладах у 2008-2009 н. р.

"Євроклуб"
Харкiвської загальноосвiтньої школи № 36
(презентацiя)

Положення про Європейськi клуби

1. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це положення регламентує дiяльнiсть Європейських клубiв (Євроклубiв), що органiзуються в загальноосвiтнiх та професiйно-технiчних навчальних закладах.

1.2. Євроклуби є формою позашкiльної роботи в загальноосвiтнiх та професiйно-технiчних навчальних закладах, за допомогою якої вирiшуються освiтньо-виховнi завдання та створюються умови для бiльшої соцiалiзацiї та самореалiзацiї учнiв загальноосвiтнiх та професiйно-технiчних навчальних закладiв, поширення їх свiтогляду та залучення до контексту європейської культури

1.3. Європейськi клуби у визначеннi змiсту роботи керуються Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 02.07.2008 № 594, Конституцiєю України, Конвенцiєю ООН про права дитини, Законами України "Про освiту", "Про загальну середню освiту", "Про професiйно-технiчну освiту", "Про позашкiльну освiту", "Державним стандартом базової i повної загальної середньої освiти", iншими законодавчими i нормативно-правовими актами України, а також цим Положенням.

1.4. Євроклуби здiйснюють свою дiяльнiсть вiдповiдно до основних завдань загальної середньої освiти, спрямованих на:
   - виховання громадянина України;
   - формування особистостi учня, його наукового свiтогляду, розвитку його здiбностей та обдарувань;
   - пiдготовку учнiв до подальшої освiти i трудової дiяльностi;
   - виховання в учнiв поваги до Конституцiї України, державних символiв України, почуття власної гiдностi, свiдомого ставлення до обов'язкiв, прав, свобод людини i громадянина, вiдповiдальностi перед законом за свої дiї;
   - реалiзацiю права учнiв на вiльне формування полiтичних i свiтоглядних переконань;
   - виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицiй i звичаїв, державної та рiдної мови, нацiональних цiнностей українського народу та iнших народiв i нацiй.

1.5. Євроклуби створюються з наступними цiлями:
   - поширення серед учнiвської молодi вiдомостей про країни та народи Європейського Союзу та їхню культуру, iсторiю, взаємовiдносини;
   - роз'яснення важливостi європейської iнтеграцiї України для її соцiально-економiчного та культурного розвитку;
   - сприяння створенню в молодiжному середовищi атмосфери поваги до європейських цiнностей демократiї та толерантностi;
   - виховання у учнiв здiбностей до вiдкритого висловлювання своїх думок та дiалогу.

1.6. Дiяльнiсть Євроклубiв є поза полiтикою, не може носити полiтичного характеру та проводити роботу у спiвробiтництвi з будь-якими полiтичними партiями та органiзацiями.

Фотогалерея заходiв

09.05.2023 онлайн засідання євроклубу Євросвіт, присвячене Дню Європи

22.04.2023 Міжнародний день Землі
Учасники євроклубу Євросвіт взяли участь у конкурсі малюнків до дня Землі