Листопад 2023 року

15.11.2023 ХХІ науково-практична конференція учнів-членів МАН,
проєкт "Зелене яблуко"
Секція 7-х класів

14.11.2023 Науково-творча конференція "Зелене яблуко"
учнів-членів шкільної наукової організації "Пошук".
Секція 3-х класів.

14.11.2023 Вітаємо ученицю 2-А класу Абдулзаде-Волошину Софію з перемогою в Міжнародному конкурсі мистецтв "Живе коріння", за номінацією "Естрадний вокал"

14.11.2023 Науково-творча конференція "Зелене яблуко" учнів-членів шкільної наукової організації "Пошук".
Секція 2-х класів

Секція 5-х класів.

Секція 6-х класів

13.11.2023 Учні нашого ліцею продовжують брати участь у Всеукраїнській онлайн руханці "Спорт заради розвитку" та отримувати подяки

13.11.2023 Психологічні заняття у метрошколі з формування стійкості до стресу за програмою "Безпечний простір".

13.11.2023 Веселі перерви у метрошколі. Граємо у твістер

10.11.2023 Здобувачі освіти опановують сучасні гаджети. У метрошколі завжди цікаво!

08.11 - 09.11.2023 В ліцеї пройшли батьківські збори

08.11.2023 Вітаємо Рудакова Владислава, учня 7- Б класу ХЛ №36, з перемогою - I місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" серед учнів закладів загальної середньої освіти Київського району м. Харкова у номінації "Конкурс авторських віршів "Я - українець!" "
Керівник - Рудіч Л.Г, вчитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи.

07.11.2023 відбулася онлайн-зустріч зі шкільним офіцером поліції. Учні 5-х - 7-х класів виявили обізнаність у правилах безпечної поведінки у разі виявлення небезпечних знахідок. Дмитро Геннадійович, наш шкільний офіцер поліції, приділив особливу увагу обговоренню безпечної поведінки у надзвичайній ситуації під час війни.

06.11.2023 Здобувачі освіти ХЛ №36 відвідали Мобільний клас безпеки. Це спеціальний автомобіль, оснащений усім необхідним для якісного та доступного навчання дітей правилам безпеки. Цікаво, креативно, захоплююче розповідали фахівці про безпеку вдома і на дорозі; про безпеку в інтернеті; про захист своїх прав і безпеку спілкування тощо. Колектив ліцею дякує Харківській міській раді, Управлінню превентивної діяльності Головного управління НП в Харківській області, Головному управлінню із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України в Харківській області за надану можливість!
Спільно формуймо культуру безпеки!

Станом на 06.11.2023 по всій Україні стабільною лишається висока необхідність у донорській крові.
Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:

• Київ, Київський міський центр крові: всі групи крові
  • Одеса:
    • Обл. станція переливання: всі групи крові
    • Обл. дит. лікарня: 1+/-, 2-, 3+/-, 4+/-
  • Кропивницький: всі групи крові
  • Харків: всі групи крові
  • Дніпро: всі групи крові
  • Вінниця: всі групи крові
  • Херсон: 1-, 2+/-, 3+/-, 4+/-
  • Запоріжжя: 1-, 2-, 3-, 4-
  • Миколаїв: 1+/-, 2-, 3-, 4+/-
  • Чернігів: 2+, 3+, 4+
  • Львів: 3-, 4-
  • Рівне: 3-, 4-
  • Луцьк: 4-

♥Потреби крові динамічні і змінюються щодня залежно від обставин.

Реєструйтеся на ДонорUA, знаходьте своє місто та зручно плануйте донації в особистому кабінеті

♥Відповіді на питання з приводу донорства крові шукайте за посиланням.

♥Якщо у вас немає можливості здати кров, ви можете задонатити на розвиток донорського руху.

01.11.2023 Учні 5-7-х класів разом з батьками на зустрічі з сучасним українським письменником Андрієм Бачинським.
Пригодницькі повісті для підлітків "140 децибелів тиші" та "Примари Чорної діброви" пана Андрія здобули премії Дитяча книга року ВВС у 2015 та 2022 роках.