Загальноосвiтня школа № 36 м. Харкова

понад усе

Вересень 2022 року

30.09.2022 завершується тиждень початкової школи творчими наробками. День пройшов пiд гаслом "Королева Осiнь всiх до столу просить"
Дiти робили поробки, а також привiтали вчителiв з професiйним святом

29.09 - 30.09.2022 Проведено години спiлкування до Дня пам'ятi жертв Бабиного яру.

29.09.2022 у рамках тижня початкової школи день пройшов пiд гаслом "Хочеш подивиться рай - то у Харкiв завiтай!"
Дiти малювали малюнки про рiдне мiсто Харкiв, старшi писали есе

29.09.2022 Проведено години спiлкування "Безпека в iнтернеті" з учнями 4-х - 7-х класiв iз залученням соцiальних партнерiв iз Обласної дитячої бiблiотеки

28.09.2022 у рамках тижня початкової школи день пройшов пiд гаслом "Слово до слова - звучить рiдна мова"
Дiти збирали прислiв'я про українську мову, розгадували ребуси i декламували вiршi про рiдну мову

28.09.2022 традицiйне свято Зелене яблуко, на якому вiдбувається посвята в науковцi юних дослiдникiв 2-7 класiв!

27.09.2022 У рамках тижня початкової школи пройшов день пiд гаслом
"Ми проти булiнгу" "Ми - друзi"
Дiти побачили вiдео, поспiлкувалися та намалювали малюнки на тему дружби

26.09.2022 у рамках тижня початкової школи дiти подивилися презентацiю до Всесвiтнього дня миру, взяли участь у вiкторинi i робили голубiв з паперу

Шановнi батьки!

Головне управлiння ДСНС України у Харкiвськiй областi наголошує на важливостi дотримання дiтьми правил безпечної поведiнки. Бiда трапляється тодi, коли дiтей залишають напризволяще, там, де на кожному кроцi на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечi з вогнем, газом, електричними приладами, невiдомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведiнки - першопричини сумних та трагiчних наслiдкiв. В умовах дистанцiйного навчання та в перiод канiкул бiльшiсть дiтей залишаються дома без нагляду батькiв, тому рятувальники ДСНС звертаються до батькiв з проханням подбати про безпеку своїх дiтей, а саме:

1.Тримайте запальнички, сiрники, вибухонебезпечнi предмети та хiмiчнi речовини в недоступних для дiтей мiсцях;

2. Не залишайте дiтей вдома самих, якщо вони не в змозi самостiйно вирiшити проблеми, якi можуть виникнути;

3. Перевiряйте справнiсть електромережi та не дозволяйте малолiтнiм дiтям самостiйно користуватись побутовими предметами;

4. Розкажiть дiтям, що у разi виникнення пожежi або iншої надзвичайної ситуацiї термiново треба сповiстити про це дорослих та службу порятунку за номерами “101” та “112”;

5. Слiдкуйте за тим, щоб дiти не вiдвiдували самостiйно водоймища, лiс, покинутi будiвлi тощо;

6. Забороняйте дiтям пiдбирати на вулицi незнайомi предмети — вони можуть бути небезпечними;

7. Нагадайте дiтям, що у разi знаходження предмета схожого на боєприпас у жодному разi не чiпати його та термiново повiдомте службу порятунку за телефоном “101” та “112” або полiцiю за телефоном “102”.

Пам'ятайте, що життя наших дiтей залежить тiльки вiд нас самих

22.09.2022 День партизанської слави. Педагоги школи покладають квiти до стели Загиблим партизанам та пiдпiльникам

21.09.2022 Виховна година до Мiжнародного Дня Миру

20.09.2022 Онлайн зустрiч учнiв 5-6 класiв зi шкiльним полiцейським за темою Безпечна поведiнка школяра у воєнний час

14.09 - 16.09.2022 триває ремонт пiдвального примiщення школи

09.09.2022 онлайн засідання Ради школи

08.09.2022 онлайн засідання батьківського лекторію за темою Безпека дітей в Інтернеті

06.09.2022 відбулася зустріч учнів 6-7 класів з представником ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України в Харківській області

05.09.2022 оперативна нарада педагогічного колективу

01.09.2022 Свято Першого Дзвоника

Звернення Харкiвського мiського голови Iгоря Терехова з нагоди Дня знань.

Дорогi школярi!
Шановнi батьки та педагоги!

Про це перше вересня напишуть у пiдручниках iсторiї. Уперше Харкiв починає навчальний рiк пiд час повномасштабної вiйни, пiд звуки снарядiв, що розриваються.

Уперше першокласники не увiйдуть у шкiльнi дверi пiд звуки першого дзвоника, не сядуть ошатними за парти, а батьки не зроблять фото на згадку. Для багатьох дiтей цей день наповнений гiркотою втрат, оскiльки стiни рiдних шкiл перетворилися на руїни, а домiвка та друзi залишилися за сотнi кiлометрiв. Але, дiти, у вас не забрали найцiннiше - знання, пам'ять про щасливi шкiльнi роки. Те, що ми зберiгаємо в серцi, не знищить жодна ракета.

Попри все, Мiсто-герой Харкiв починає новий навчальний рiк. Це стало можливим завдяки кожному з вас - сильним та смiливим харкiв'янам. Учителям, якi в найважчих умовах роблять усе, щоб дати дiтям максимум знань, допомогти пройти цей важкий етап. Батькам, якi наближають перемогу України.

Так, заради дiтей бореться вся країна, щоб потiм вони, якi так рано пiзнали цiну свободи, будували майбутнє. Тому всотуйте всi отриманi знання, дорогi дiти, будьте розумнiшими та кращими за нас!

Ми обов'язково вiдновимо все, що було зруйновано. Разом iз нашими дiтьми виростуть новi житловi квартали та школи, розквiтне мирний Харкiв, постане українська нацiя героїв!

Я бажаю сил та натхнення педагогам, нових вiдкриттiв школярам та добробуту кожнiй харкiвськiй родинi! Ми обов'язково переможемо та повернемося до мирного життя!

Харківський міський головa                               Ігор Терехов

01.09.2022 Привiтання вiд директора школи з нагоди Дня Знань!

01.09.2022 Привiтання вiд колективу ХЗОШ №36 з нагоди Дня Знань!